Majstrovstvá Slovenska v stolnom tenise

Dňa 25.10. 2016 sa v Bytči konali Majstrovstvá Slovenska v stolnom tenise, kde sme sa zúčastnili aj my. Ako na každú súťaž, aj na tento už 9. ročník sme si išli najmä zahrať a spoznať nových kamarátov. Po prvých zápasoch sa však naše nároky mierne zvýšili. V silnej konkurencii sa naši žiaci veľmi dobre presadzovali. V dvojhre si Vaneska Bartošová v  kategórii dorastenky vybojovala nádherné a zaslúžené 2. miesto a môže sa hrdiť titulom vicemajsterka Slovenska. Miško Rác získal rovnako 2. miesto v kategórii mladší žiaci. Obrovským prekvapením, nielen pre nás, ale aj pre zúčastnených bol zisk opäť striebornej priečky vo štvorhre kategória – žiačky, žiaci. Veľmi sa z úspechov našich žiakov tešíme a držíme im palce na najbližších podujatiach :).img-20161103-wa0003